Copyright © 2014 psiebudy.sk. Všetky práva vyhradené.

Kvalitné psie búdy pre maznáčikov

Zateplenie psích búd

Ako je známe, tepelná izolácia nielen v nepriaznivých zimných mesiacoch je nutná, ale chráni aj v horúcich letných dňoch. Preto uprednostňujeme aj mi zateplené psie domčeky, a odporúčame milovníkom psov lebo, zabezpečujú dobrú klímu pre našich miláčikov. Tieto zateplené búdy celkovo slúžia na každodenný odpočinok, vylihovanie psíkov a v neposlednom rade je nepostrádateľné pri pôrode pre gravidné sučky a pre chov malých šteniatok. Naši miláčikovia sa v nich cítia pohodlne, najmä že sa vedia trocha ukryť vo svojich privátnych sférach. Nemusíme zdôrazniť, že sú veľmi peknou ozdobou dvora, terasy alebo balkóna.

Vlastnosti: Masívna konštrukcia zo smrekového reziva je pokrytá izolačným materiálom hrúbky 4 centimetra, a to z dvoch strán, zvnútra s tatranským profilom z borovicového dreva, a zvonka tiež s tatranským profilom z borovicového dreva, alebo zrubovým profilom hrúbky 3 centimetra, alebo dlážkovicou hrúbky 4,5 centimetra. Nielen steny, ale aj priečka, podlaha a strecha je izolovaná a obitá s tatranským profilom z dvoch strán.

Psie domčeky, ale aj drevená terasa sú zvýšené s dre-venými nožičkami, a tým pádom zabraňujú ich navlhčeniu. Strecha je pokrytá šindľami, tak dokonale chráni proti poveternostným podmienkam. Psie búdy sú naimpregnované kvôli predľženiu životnosti.

Izolácie 4cm

Vonkajšie obloženie:tatranský profil
zrubový obklad alebo dlážkovica, drevené nožičky

späť

O NÁS PSIE BÚDY DREVENÉ RD CHATY DREVENÉ DOMČEKY ALTÁNKY PRÍSTREŠKY PLOTY GALÉRIA KONTAKT