Menu Košík (0)
Psiu búdu Vám doručíme zdarma

O nás

Rólunk

Odjakživa som sa chystal byť stolárom. Láska k drevu naľňa môj život už viac ako 30 rokov. Časom sa moja vášeň preniesla na moju partnerku, a od tej doby riadime spoločnými silami našu Számel stolársku dielňu.

Naše podnikanie sme odštartovali v roku 1997 a od prvého okamihu bola našim cieľom vysokokvalitná, rýchla a flexibilná výroba a rovnaký postoj k našim zákazníkom. A je úplne jedno, či je reč o záhradných domčekoch, tatranských profiloch, rodinných domov na kľúč či o našich obľúbených búd pre psov.

Keď sme pred 24 rokmi plánovali našu prvú psiu búdu rozprávali sme sa s mnohými chovateľmi psov. Chceli sme sa dozvedieť všetko o zvykov, potrebách a povahách rozličných plemien:


Našim vytúženým cieľom bolo vyrábať vysokokvalitné, stabilné búdy pre psov, ktoré budú radi využívať ich štvornohý obyvatelia a hrdo ukazovať ich majitelia, no v neposlednom rade budú dlhé roky slúžiť ako masívne, dlhotrvajúce a použiteľné domovy pre psov.

Na základe zhromaždených informácií sme neskôr vytvorili niekoľko druhov psích búd s rôznym usporiadaním a v rôznych rozmerov, aby sme vytvorili dokonalé psie domovy pre bojazlivé, plaché, zvedavé, lenivé, aktívne, malé, veľké psy a gravidné sučky, či sučky po pôrode.

Už viac ako tisíc našich psích búd našlo svojho majiteľa a pozitívna spätná väzba od našich zákazníkov prekonala všetky naše očakávania. Számel psie búdu sú nie len pútavé, ale v prípade správnej voľby dokážu v úplnej miere uspokojiť potreby každého psa a zabezpečia mu potrebný pocit pohodlia a komfortu.

Momentálne si môžete objednať na našej stránke z 30 druhov obvyklých a izolovaných búd pre psov, ktoré sú prispôsobené rozmerom psa. Avšak v prípade záujmu Vám vieme vytvoriť jedinečnú búdu, ktorá je naplánovaná podľa Vašich najodvážnejších predstáv.

Vstúpte do sveta pohodlných a komfortných búd pre psov!

S pozdravom
Oto a Ildikó Számel