Menu Košík (0)
Psiu búdu Vám doručíme zdarma

Užitočné informácie

Ako objednať

Na stránke psiebudy.sk  viete zadať svoju objednávku bez registrácie. 

Ako objednať

Jednotlivé psie búdy si môžete vybrať kliknutím na položku Búdy pre psov v Menu. Kliknite na pre Vás najsympatickejšiu psiu búdu a dostanete na podstránku daného výrobku, kde nájdete všetky dôležité informácie o danom výrobku.

Tam si môžete vybrať veľkosť psej búdy a tiež spomedzi voliteľných doplnkov (ako napr. izolácia, otváracia strecha, plastová clona, vyberatelná priečka, terasa atď...). 

Objednávku môžete zadať kliknutím na tlačítko Objednať!

Na stránke Objednávka si môžete ešte raz skontrolovať vybranú psiu búdu a zvolené doplnky. 

Tu môžete vyplniť fakturačné a dodacie informácie, zvoliť spôsob platby (odkaz na stránku Platba) a spôsob dopravy (odkaz na stránku Doprava) a taktiež nám môžete napísať ak máte akúkoľvek poznámku k svojej objednávke. 

Pred odoslaním Vašej Objednávky prosím potvrďte, že súhlasíte so Všeobecnými zmluvnými podmienkami a v prípade záujmu sa môžete prihlásiť na odber noviniek, prostredníctvom ktorých sa môžete dozvedieť o užitočných radách, získať typy o chove psov, výbere psích búd a pod. 

K dokončeniu Objednávky kliknite na tlačítko Potvrdiť Objednávku.

Ceny na našej stránke sú uvedené s DPH, nie je v nich zahrnuté poštovné. Poštovné je automaticky pripočítané ku konečnej cene Objednávky, ak nie je akcia na otváratelnú strechu z dovozom zdarma.

Vyberte si najkrajšiu búdu pre psov a neváhajte si ju objednať!