Menu Kosár (0)
Psiu búdu Vám doručíme zdarma

Prečo práve Számel?

Vlastná výroba

Számel búdy pre psov sú vyrábané v našej dobre vybavenej stolárskej dielni. Všetky budú sú inštalované individuálne s veľkou starostlivosťou, pozornosťou a láskou, tak ako by boly určené pre našich vlastných psov.

Konštrukcia vyhotovená podľa potrieb psov

Pred 24 rokmi, sme viac ako 5 rokov strávili konzultáciou so známymi chovateľmi a majiteľmi psov s dobrou povesťou o rozličných potrebách a zvykoch jednotlivých plemien. Chceli sme, aby naše domovy pre psy maximálne spĺňali požiadavky ich budúcich obyvateľov. Úspech momentálne dostupných foriem a vyhotovenia Számel búd pre psov najlepšie potvrdzuje spätná väzba a skúsenosti našich spokojných zákazníkov.

Povedali o nás

Dnes mi bola doručená zásielka všetko v poriadku. Búdka je naozaj nádherná veľmi sa mi páči i ostatným členom rodiny. Ďakujem za všetkú tu námahu a poctivú prácu,ktorú vkladáte do svojích výrobkov.Vážim si Vašu prácu a pevne verím,že aj “hafan” ,ktorý v nej bude bývať to ocení. Tak krásnu búdku som tu na okolí nikomu nevidel.Ostávam so srdečným pozdravom a prianim všetkého dobrého. Anton Peniažka

Anton Peniažka

Léda už v prvých dňoch si obľúbila svoj domček. Miluje sa vnej ukryť, a keď sa ukáže slniečko, už aj vyskočí na strechu a vylihuje si na nej. Pre nás a hlavne pre našu Lédu, bol veľmi dobrý výber tento domček typu Dexter. Stabilný, masívny, a pekný domček sme dostali. Ďakujeme.

Németh Zsolt

Kúpil som prekrásný domček pre psíka, priniesli mi ho až kdomu! Ďakujem za korrektnú prácu.

Gábor Nemes

Objednala som psiu búdu do Nemecka, je veľmi pekná , psík je zneho šťastný. Ďakujem!

Melinda Olah

Super! Ďakujem!:-)

Jaroslav Bobek

Som milo prekvapená, dostala som psiu búdu a je presne taká akú som očakávala. Bol to dobrý výber. Veľmi ďakujem majitelom pri dodávke boli veľmi ochotný.

Eva Matúšková

Számel v číslach

24

24 ročná prax vo výrobe búd pre psov

1 000+

viac ako tisíc šťastných psíkov

1 000+

viac ako tisíc spokojných zákazníkov

Využitie výhradne kvalitných surovín

Naše psie búdy sú vyrobené so silnou a pevnou smrekovou konštrukciou, vďaka ktorej zostávajú dlho stabilné a pekné. Z vnútornej strany aplikujeme pokrytie tatranským profilom z borievky/jalovca a z vonkajšej strany 3 cm-ový masívny smrekový zrubový profil alebo 4,5 cm-ovú masívnu palubovku. 4cm -ovú izoláciu inštalujeme na podlahu, strechu ako aj na bočné steny a vynímateľnú priečku.

Vysoko kvalitné, krásne spracovanie aj pre náročných zákazníkov

Számel búdy pre psov sú vyrábané v našej dobre vybavenej stolárskej dielni. Všetky budú sú inštalované individuálne s veľkou starostlivosťou, pozornosťou a láskou, tak ako by boly určené pre našich vlastných psov.

Stabilná a masívna konštrukcia

words.Kutyaházainkat nem lapraszerelve, hanem kötőelemekkel rögzítve összeszerelt kész álapotba szállítjuk. Stabil és masszív kialakítását mi sem bizonyítja jobban, mint a kutyaházak 40-től akár 170 kg-os súlya. Ezek a kutyaházak garantáltan nem dőlnek össze a kutyák alatt, és még hosszú évek múlva is szép, biztonságos, védett otthont biztosítanak a kedvencek számára.

Pokrytie podľa vlastného výberu

Naše psie búdy sú vyrobené s voliteľným vonkajším krytom.
Atlas, Bruno a Dexter sú pokritý s 15 mm hrubým s tatranský profilom, a vďaka čomu je extra masívny a pevný.
A Cezar, Indigo a Goofy pokrýva pútavý 3 cm-ový zrubový profil z tatranského smreku, ktorý sa zhoduje s dizajnom čoraz obľúbenejších zrubových domov.
A Maximus je pokrytá 4,5 cm-ovou palubovkou, ktorá je tiež vyrobená z masívnej a pevnej severskej borovici. Tieto psie búdy majú životnosť až niekoľko generácií.

Objednávky na mieru

V aktuálnej ponuke Számel búd pre psov nájdete momentálne 7 rôznych druhov búd, dostupné v 6 veľkostiach. Tie si môžete objednať spolu s voliteľnými doplnkami akými sú napr. izolácia, vyberatelná priečka, otvárateľná strecha, terasa, pokrytá terasa, ochrana proti hrýraniu na vchod a na štyri vonkajsie rohy. Okrem 6 veľkostí Vám vieme vytvoriť psiu búdu pre extra veľkého alebo malého psa. Taktiež si môžete zvoliť luxusné doplnky, napr. Okno na búdu, dvere na vchod s petlicou a pod.

Hrubá, zabudovaná tepelná izolácia

Psie búdy s izoláciou zabezpečujú dokonalú ochranu pred nevľúdnym, studeným zimným počasím či dusivým teplom. Medzi vonkajší a vnútorný dreveným obkladom inštalujeme izoláciu s hrúbkou 4cm, a tím pádom steny, podlaha aj strecha má minimálnú 7,5cm hrúbku a to je viac než postačujúca.

10 rok plnej záruky

Naše psie búdy sú vyrobené z bezchybných materiálov, s dôkladnou starostlivosťou, stabilnou a masívnou konštrukciou, vďaka čomu Vám smelo poskytujeme plnú záruku po dobu 10 roka. Informácií o záručných podmienkach nájdete tu.

24 ROČNÁ SKÚSENOSŤ

Podnikanie v oblasti stolárstva Számel sme založili v roku 1997. 24 ročná stolárska skúsenosť sa dokonale odzrkadľuje v úžasnom a podrobnom vypracovaní našich psích búd. V neposlednom rade, rád splníme požiadavky našich zákazníkom.

Vyberte si aj Vy Számel psiu búdu pre Vášho miláčika