V prípade objevnávky psej búdy s otvárateľnou strechou, doprava zdarma ako darček!

Chcel by si 10 € ako darček?

X

Kde máme poslať 10 €?

Vyplňte formulár.

Prečo práve Számel?

Vlastná výroba

Számel búdy pre psov sú vyrábané v našej dobre vybavenej stolárskej dielni. Všetky budú sú inštalované individuálne s veľkou starostlivosťou, pozornosťou a láskou, tak ako by boly určené pre našich vlastných psov.

Konštrukcia vyhotovená podľa potrieb psov

Pred 20 rokmi, sme viac ako 5 rokov strávili konzultáciou so známymi chovateľmi a majiteľmi psov s dobrou povesťou o rozličných potrebách a zvykoch jednotlivých plemien. Chceli sme, aby naše domovy pre psy maximálne spĺňali požiadavky ich budúcich obyvateľov. Úspech momentálne dostupných foriem a vyhotovenia Számel búd pre psov najlepšie potvrdzuje spätná väzba a skúsenosti našich spokojných zákazníkov.

Povedali o nás

Léda už v prvých dňoch si obľúbila svoj domček. Miluje sa vnej ukryť, a keď sa ukáže slniečko, už aj vyskočí na strechu a vylihuje si na nej. Pre nás a hlavne pre našu Lédu, bol veľmi dobrý výber tento domček typu Dexter. Stabilný, masívny, a pekný domček sme dostali. Ďakujeme.

Németh Zsolt

Kúpil som prekrásný domček pre psíka, priniesli mi ho až kdomu! Ďakujem za korrektnú prácu.

Gábor Nemes

Objednala som psiu búdu do Nemecka, je veľmi pekná , psík je zneho šťastný. Ďakujem!

Melinda Olah

Super! Ďakujem!:-)

Jaroslav Bobek

Som milo prekvapená, dostala som psiu búdu a je presne taká akú som očakávala. Bol to dobrý výber. Veľmi ďakujem majitelom pri dodávke boli veľmi ochotný.

Eva Matúšková

Számel v číslach

20

20 ročná prax vo výrobe búd pre psov

1 000+

viac ako tisíc šťastných psíkov

1 000+

viac ako tisíc spokojných zákazníkov

Využitie výhradne kvalitných surovín

Naše psie búdy sú vyrobené so silnou a pevnou smrekovou konštrukciou, vďaka ktorej zostávajú dlho stabilné a pekné. Z vnútornej strany aplikujeme pokrytie tatranským profilom z borievky/jalovca a z vonkajšej strany 3 cm-ový masívny smrekový zrubový profil alebo 4,5 cm-ovú masívnu palubovku. 4cm -ovú izoláciu inštalujeme na podlahu, strechu ako aj na bočné steny a vynímateľnú priečku.

Vysoko kvalitné, krásne spracovanie aj pre náročných zákazníkov

Számel búdy pre psov sú vyrábané v našej dobre vybavenej stolárskej dielni. Všetky budú sú inštalované individuálne s veľkou starostlivosťou, pozornosťou a láskou, tak ako by boly určené pre našich vlastných psov.

Stabilná a masívna konštrukcia

Naše psie búdy dodávame na paletách, zmontované, zlepené a upevnené pomocou spojovacích prvkov. Stabilné a masívne vyhotovenie najlepšie dokazuje ich váha ktorá sa pohybuje v rozmedzí 42-170kg.

Tieto búdy sa zaručene nezrútia a nezlomia pod váhou psa a po dlhé roky zabezpečia krásny, bezpečný a chránený domov pre Vášho miláčika.

Pokrytie podľa vlastného výberu

Naše psie búdy sú vyrobené s voliteľným vonkajším krytom.
Az Atlas, Bruno, Dexter, Lex és Kozmo hrúbka 12,5 mm - 15 mm, vďaka čomu je extra masívny a pevný.
A Cezar, Indigo, Goofy, Juno és Herkules pokrýva pútavý 3 cm-ový zrubový profil z tatranského smreku, ktorý sa zhoduje s dizajnom čoraz obľúbenejších zrubových domov.
A Maximus pokrytá 4,5 cm-ovou palubovkou, ktorá je tiež vyrobená z masívnej a pevnej severskej borievky/jalovca. Tieto psie búdy majú životnosť až niekoľko generácií.

Objednávky na mieru

V aktuálnej ponuke Számel búd pre psov nájdete momentálne 11 rôznych druhov búd, dostupné v 3 veľkostiach. Tie si môžete objednať spolu s voliteľnými doplnkami akými sú napr. izolácia, vynímateľná priečka, otvárateľná strecha, terasová podlaha. Okrem 3 veľkostí Vám vieme vytvoriť psiu búdu pre extra veľkého psa. Taktiež si môžete zvoliť luxusné doplnky, napr. plechovú ochranu rohov búdy pred ohrýzaním, okno, a pod.

Hrubá, zabudovaná tepelná izolácia

Psie búdy s izoláciou zabezpečujú dokonalú ochranu pred nevľúdnym, studeným zimným počasím či dusivým teplom. Medzi vonkajší a vnútorný kryt inštalujeme izoláciu s hrúbkou 4cm. Izolácia je jedna z voliteľných doplnkov.

1 rok plnej záruky

Naše psie búdy sú vyrobené z bezchybných materiálov, s dôkladnou starostlivosťou, stabilnou a masívnou konštrukciou, vďaka čomu Vám smelo poskytujeme plnú záruku po dobu 1 roka. informácií o záručných podmienkach nájdete tu:

20 ročná skúsenosť

Podnikanie v oblasti stolárstva Számel sme založili v roku 1997. 20 ročná stolárska skúsenosť sa dokonale odzrkadľuje v úžasnom a podrobnom vypracovaní našich psích búd.

Vyberte si aj Vy Számel psiu búdu pre Vášho miláčika