Menu Košík (0)
Psiu búdu Vám doručíme zdarma

Prečo práve Számel?

VLASTNÁ VÝROBA

Számel búdy pre psov sú vyrábané v našej dobre vybavenej stolárskej dielni. Všetky búdy sú inštalované individuálne, s veľkou starostlivosťou, pozornosťou a láskou, tak ako by boli určené pre našich vlastných psov.

KONŠTRUKCIA VYHOTOVENÁ PODĽA POTRIEB PSOV

Pred 24 rokmi, sme viac ako 5 rokov strávili konzultáciou so známymi chovateľmi a majiteľmi psov s dobrou povesťou o rozličných potrebách a zvykoch jednotlivých plemien. Chceli sme, aby naše domovy pre psy maximálne spĺňali požiadavky ich budúcich obyvateľov. Úspech momentálne dostupných foriem a vyhotovenia Számel búd pre psov najlepšie potvrdzuje spätná väzba a skúsenosti našich spokojných zákazníkov.

POVEDALI O NÁS

Dnes mi bola doručená zásielka. Všetko v poriadku. Búdka je naozaj nádherná, veľmi sa páči mne i ostatným členom rodiny. Ďakujem za všetku tú námahu a poctivú prácu, ktorú vkladáte do svojich výrobkov. Vážim si Vašu prácu a pevne verím, že aj “hafan” , ktorý v nej bude bývať, to ocení. Tak krásnu búdku som tu na okolí nikomu nevidel. Ostávam so srdečným pozdravom a prianím všetkého dobrého.

Anton Peniažka

Léda si už v prvých dňoch obľúbila svoj domček. Miluje sa v búde ukryť. A keď sa ukáže slniečko, už aj vyskočí na strechu a vylihuje si na nej. Pre nás, a hlavne pre našu Lédu, bol tento domček typu Dexter,veľmi dobrý výber. Dostali sme stabilný, masívny a pekný domček. Ďakujeme.

Németh Zsolt

Kúpil som prekrásny domček pre psíka, priniesli mi ho až k domu! Ďakujem za korektnú prácu.

Gábor Nemes

Objednala som si psiu búdu do Nemecka. Je veľmi pekná! Psík je z nej veľmi šťastný. Ďakujem!

Melinda Olah

Super! Ďakujem!:-)

Jaroslav Bobek

Som milo prekvapená, dostala som psiu búdu a je presne taká akú som očakávala. Bol to dobrý výber. Veľmi ďakujem majiteľom, pri dodávke boli veľmi ochotní.

Eva Matúšková

Számel v číslach

24

24 ročná prax vo výrobe búd pre psov

1 000+

viac ako tisíc šťastných psíkov

1 000+

viac ako tisíc spokojných zákazníkov

VYUŽITIE VÝHRADNE KVALITNÝCH SUROVÍN

Naše psie búdy sú vyrobené zo silnej a pevnej smrekovej konštrukcie, vďaka ktorej zostávajú dlho stabilné a pekné. Z vnútornej strany aplikujeme pokrytie tatranským profilom z borievky/jalovca a z vonkajšej strany: „Prémium“ 1,5cm masívny tatranským profilom, „Premium extra“ 3 cm masívny smrekový zrubový profil, alebo „Premium Lux“ 4,5 cm masívnu palubovku. 4cm izoláciu inštalujeme tak na podlahu, strechu, ako aj na bočné steny.

VYSOKO KVALITNÉ, KRÁSNE SPRACOVANIE AJ PRE NÁROČNÝCH ZÁKAZNÍKOV

Számel búdy pre psov sú vyrábané v našej dobre vybavenej stolárskej dielni. Všetky búdy sú inštalované individuálne, s veľkou starostlivosťou, pozornosťou a láskou, tak ako by boli určené pre našich vlastných psov.

STABILNÁ A MASÍVNA KONŠTRUKCIA

Naše búdy pre psov dodávame vcelku, pevne spojené ochrannými prvkami, aby sa pri preprave nepoškodili. Nič nedokazuje ich stabilný a odolný dizajn lepšie ako hmotnosť búd - od 40 do 170 kg. Naše búdy zaručene poskytnú vašim miláčikom pekný, bezpečný, domov aj po mnohých rokoch.

POKRYTIE PODĽA VLASTNÉHO VÝBERU

Naše psie búdy sú vyrobené tak, aby ste si vonkajší kryt mohli zvoliť podľa vašich potrieb.
Atlas, Bruno a Dexter sú pokritý s 15 mm hrubým s tatranský profilom, a vďaka čomu je extra masívny a pevný.
Modely Cezar, Indigo a Goofy pokrýva pútavý 3 cm-ový zrubový profil z tatranského smreku, ktorý sa zhoduje s dizajnom čoraz obľúbenejších zrubových domov.
Modely Maximus je pokrytá 4,5 cm-ovou palubovkou, ktorá je tiež vyrobená z masívnej a pevnej severskej borovici. Tieto psie búdy majú životnosť až niekoľko generácií.

OBJEDNÁVKY NA MIERU

V aktuálnej ponuke Számel búd pre psy nájdete momentálne 9 rôznych druhov búd, dostupných v siedmích veľkostiach. Tie si môžete objednať spolu s voliteľnými doplnkami akými sú, napr.: vyberateľná priečka, otvárateľná strecha, terasa, ochrana proti ohrýzaniu: na vchod búdy,na vchod priečky, na štyroch vonkajších rohoch, na okraj strechy a na okraj terasy. Okrem 7 veľkostí Vám vieme vytvoriť psiu búdu pre extra veľkého alebo malého psa. Taktiež si môžete zvoliť luxusné doplnky, napr.: okno na búdu, dvere na vchod s petlicou a pod.

HRUBÁ, ZABUDOVANÁ TEPELNÁ IZOLÁCIA

Psie búdy s izoláciou zabezpečujú dokonalú ochranu pred nevľúdnym, studeným zimným počasím, či dusivým teplom. Medzi vonkajším a vnútorným dreveným obkladom inštalujeme izoláciu s hrúbkou 4 cm. Tým pádom steny, podlaha aj strecha majú: pri „Premium“ hrúbku 7,5 cm, pri „Premium Extra“ hrúbku 9cm a pri „Premium Lux“ 11cm. To je viac než postačujúce pre pohodlie vášho psíka.

3 ROK PLNEJ ZÁRUKY

Naše psie búdy sú vyrobené z bezchybných materiálov, s dôkladnou starostlivosťou, stabilnou a masívnou konštrukciou, vďaka čomu Vám smelo poskytujeme plnú záruku po dobu 3 roka.

25 ROČNÁ SKÚSENOSŤ

Podnikanie v oblasti stolárstva - Számel sme založili v roku 1997. 25 ročná stolárska skúsenosť sa dokonale odzrkadľuje v úžasnom a detailnom prepracovaní našich psích búd, pretože radi plníme požiadavky našich zákazníkom.

Vyberte si aj Vy Számel psiu búdu pre Vášho miláčika